JachtFilm - już jutro!

24.11.2017

VII Festiwal Filmów Żeglarskich JachtFilm odbędzie się w dniach 25-26 listopada 2017 w kinie Luna w Warszawie.

"Założeniem festiwalu  jest pokazywanie najlepszych filmów o tematyce marynistycznej. Motywem przewodnim festiwalu jest żeglarstwo i jego olbrzymia różnorodność. Staramy się pokazywać historie, w których morze i wiatr są istotnym elementem ich opowiedzenia.

Filmowe morskie opowieści są atrakcją dla każdego. Pokazujemy prawdziwych bohaterów i prawdziwe zdarzenia. Emocje które towarzyszą bohaterom  są uniwersalne. Są to filmy o spełnianiu marzeń,  pokonywaniu codziennych przeszkód by czegoś dokonać, pokonywaniu własnych słabości, dojrzewaniu, czy woli walki i przetrwania dla ocalenia zdrowia i życia.

Program każdej imprezy jest bardzo zróżnicowany. Tak będzie i tym razem." Andrzej Minkiewicz

Jeżeli jesteście ciekawi nie może was tam zabraknąć!

3d4874222b1511535856.jpg (maÅ‚e)fot. film Jeździec oceanów
8f15ed07141511535875.jpg (maÅ‚e)fot. film Za burtą